Duży litraż

Staropolanka Zdrój

Staropolanka Zdrój

Nisko mineralizowana, o dużej czystości mikrobiologicznej i chemicznej. Jest pod stałą kontrolą laboratoryjną i hydrogeologiczną. Dystrybuowana w 18,9 litrowych butlach.

Źródło Żywiec

Źródło Żywiec

Średnio zmineralizowana ze stosunkowo małymi ilościami sodu i wapnia. Wyróżnia się pierwotną czystością mikrobiologiczną. Dystrybuowana w 18,9 litrowych butlach.

H2O

H2O

Woda jest wydobywana w Mirosławcu w województwie zachodniopomorskim o niskiej mineralizacji. Dystrybuowana w 18,9 litrowych butlach.

Oferta rozszerzona (mały litraż)

 

Staropolanka

Staropolanka


Zawiera znaczące ilości mikro- i makroelementów, charakteryzuje się wysoką zawartością wapnia, optymalną ilością magnezu oraz dużą ilością wodorowęglanów. Dystrybuowana od 0,33 do 5  litrowych butelkach.

Kudowianka

Kudowianka


Niski stopień zmineralizowania sprawia, że woda może być spożywana przez każdego, bez względu na wiek. Gazowana i niegazowana woda źródlana ugasi pragnienie nawet w najbardziej upalny letni dzień. Dystrybuowana od 0,33 do 5 litrowych butelkach.

Wielka Pieniawa

Wielka Pieniawa


Minerały zawarte w Wielkiej Pieniawie korzystnie wypływają na układ pokarmowy w przypadku problemów trawiennych i żołądkowych oraz stymulują ochronę organizmu przed niekorzystnym wpływem środowiska. Dystrybuowana od 0,33 do 5 litrowych butelkach.

Kinga Pienińska

Kinga Pienińska


Średnia mineralizacja, naturalny skład oraz niskosodowość sprawia, że woda ta może być pita bez ograniczeń zdrowotnych i wiekowych. Wyróżnia ją wyrazisty i orzeźwiający górski smak. Dystrybuowana od 0,33 do 5 litrowych butelkach.

Buskowianka

Buskowianka


Dzięki swoim mikroelementom uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu, przeciwdziała zmęczeniu, wspomaga przemianę materii, uspokaja, doskonale orzeźwia i skutecznie gasi pragnienie. Dystrybuowana od 0,33 do 5 litrowych butelkach.

Piwniczanka

Piwniczanka


Piwniczanka to naturalna woda mineralna bogata w najcenniejsze składniki mineralne, takie jak magnez, wapń, potas, wodorowęglany. Dystrybuowana od 0,33 do 1,5 litrowych butelkach.

Visegradi

Visegradi


Woda mineralna pochodząca z najgłębszych studni na Węgrzech. Zawartość magnezu pomaga przezwyciężyć uczucie zmęczenia i wyczerpania, zapobiega skurczom mięśni, ma właściwości przeciwzapalne i przeciwalergiczne. Dystrybuowana od 0,5 do 1,5 litrowych butelkach.

Sant Aniol

Sant Aniol


Mineralna woda wulkaniczna pochodząca z hiszpańskiej krainy La Vall de Llémena usytuowanej niedaleko Girony. Dystrybuowana od 0,5 do 1 litrowych butelkach.